Práce s paletizačními vidlemi

Paletizační vidle výrazně usnadňují práci. Nejčastěji jsou potřeba při skládání zboží a materiálů z kamionů či zaskladnění do vysokých regálů. Velkým pomocníkem jsou také při přepravě na kratší vzdálenost.

Nakladač využívá paletizační vidle především při přepravě materiálu uloženého na paletách a jeho dopravě v rámci areálu. Logistické sklady se bez paletizačních vidlí neobejdou. Valná většina materiálů a zboží se přepravuje na paletách a práce je o to efektivnější a rychlejší.

Kde všude můžete využít paletizační vidle

S potřebou nakladačů s paletizačními vidlemi se nejčastěji setkáváme v logistických centrech a skladech, ale také ve výrobnách, zemědělství, stavebnictví nebo dokonce i lesnictví. Slouží nejen k nakládání a vykládání, ale také k manipulaci. Pracujeme nejen s paletami, ale i s ostatními materiály a zbožím, které nejsou uloženy na paletách. Doprava materiálu na kratší vzdálenost je hlavní výhodou nakladačů s paletizačními vidlemi.

Kontaktujte nás

Nabízíme pomoc při nakládce a vykládce, přesunu materiálu po areálu nebo pomoc v rámci vašeho podnikání. S paletizačními vidlemi budete o krok napřed.