Zednické práce

Zednické práce jsou součástí každé nové výstavby či rekonstrukce. A jejich kvalita se následně odráží ve všech následujících krocích a tak mají jednoznačně velký vliv na finální vzhled a kvalitu vašeho domova nebo jakékoliv jiné stavby. Z toho důvodu je opravdu důležité vybrat si profesionálního stavebního partnera, který je především přesný a precizní.

  • Bourací práce
  • Výstavba příček a zdí
  • Úprava příček a zdí
  • Štukování a omítky
  • Betonování

Najít spolehlivé pracovníky pro výše uvedené zednické práce ne jen v Brně může být mnohdy velmi složitým úkolem. Zednické práce zahrnují celou řadu více či méně specifických činností a proto určitě neuděláte chybu, když vámi požadované úkoly svěříte právě do našich rukou. Naši šikovní a spolehlivý pracovníci si poradí jak s vymalováním ložnice, tak s pokládkou dlažby v koupelně a dokonce i s celkovou rekonstrukcí vašeho bytu nebo domu.

Rychle, spolehlivě a kvalitně provádíme kompletní stavební a zednické práce. A to od základních staveb až po rekonstrukce domů či bytů. Jako další služby, které nabízíme svým klientům, jmenujme také rekonstrukce bytových jader a koupelen, podlah a elektroinstalací. Hravě si poradíme i s opravami zdiva, hrubou stavbou a dalšími zednickými pracemi. Šikovné pracovníky vám rádi pošleme i na malířské úkoly.

Provádíme zednické práce všeho druhu

Zkrátka provádíme zednické práce všeho druhu. Přičemž si zakládáme na poctivé práci a profesionálním a vstřícném jednání se zákazníky, kterým se snažíme vždy vyjít vstříc. Za použití kvalitních a ověřených materiálů, na které se můžeme spolehnout, vám rádi pomůžeme se stavbou nových zdí, ale i úpravou těch stávajících. Uděláme nové omítky, štuky i betonování. Díky našemu zkušenému týmu řemeslníků jsem schopni kompletní dodávku zajistit včas a hlavně kvalitně. Tak vám můžeme garantovat spokojenost při převzetí zrealizované zakázky.

Zednické práce Brno, Pohořelice a okolí

Zednické práce nabízíme především v Pohořelicích, Brně a blízkém okolí. Díky individuálnímu přístupu se s vámi ochotně domluvíme na detailech každé realizace a vždy se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc. Naše odvedená práce tak bude přímo na míru vašim požadavkům. Po konzultaci a odsouhlasení konkrétních přání dostanete cenovou kalkulaci, ve které vám přesně vysvětlíme, kolik stojí ty které zednické práce. Následně si stanovíme časový plán a můžeme začít.