Rekonstrukce bytu

Provádíme částečné ale i kompletní rekonstrukce panelových bytů, ale i těch v klasických cihlových a rodinných domech. Stejně jako ostatní naše služby i modernizace vašich domovů provádíme kvalitně a na vysoké úrovni. Díky našim zkušenostem a inovativním nápadům bude váš nový byt funkční a estetický

Pokud i vy hledáte profesionály, kteří by se postarali o rekonstrukci vašeho bytu, jste na správné adrese. Rádi vám zpracujeme nabídku všech stavebních prací, poradíme s výběrem materiálů i volbou vhodného uspořádání budoucího bytu.

Rekonstrukce panelového bytu se určitě vyplatí

Volba kompletní rekonstrukce bytu je otázkou celkové přeměny. Po zdařilé rekonstrukci byste mnohdy ani nepoznali, že se nacházíte v klasickém panelákovém bytě, jaké se stavěly v minulém století. Dobře zrenovované byty jsou pak doslova k nepoznání.

Kontaktujte nás

Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, nejdříve si vyslechneme vaše požadavky, abychom zjistili, jak si představujete výsledek celé proměny. Zhodnotíme, jak je dům konstrukčně řešen, jak vypadají stávající dispozice a jaké nám toto vše nabízí možnosti pro plánovanou rekonstrukci. Následně si odsouhlasíme vzniklý návrh a pustíme se do práce. V závěru našich prací, kdy už je všechno hotovo a připraveno k předání, se vrátíte do zcela nového bytu, který třeba ani nepoznáte.

Rekonstrukce bytů Brno, Pohořelice a okolí

Doba trvání průběhu stavebních prací se pohybuje v rozmezí několika týdnů. Vždy se odvíjí od složitosti návrhu a celkové náročnosti rekonstrukce bytu. Odhadovaný čas si však vždy dohodneme s klientem předem. Cena realizace celé rekonstrukce závisí na velikosti prostoru, který je rekonstruován, a pochopitelně také na zvoleném materiálu, který je během naší práce použit. I celé bytové jádro však dokážeme zrekonstruovat za příznivé ceny a v dohodnutém čase. Poradíme si také s rekonstrukcí všech typů koupelen, kuchyní a celého interiéru. Umíme kompletní změny dispozic celého bytu, nové elektroinstalace, omítky, štuky a malby, nové rozvody vody a odpady a ještě mnoho dalšího. Zeptejte se a my vám rádi pomůžeme.