Sádrokartonářské práce

Další z našich služeb, kterou nabízíme zákazníkům, jsou sádrokartonářské práce. Provádíme veškeré úpravy interiérů za využití sádrokartonu. Jsme profesionálové pro montáž sádrokartonu ale i SDK podhledů, minerálních podhledů, příček a stěn, ale i půdních vestaveb nebo bytových jader.

Sádrokarton je velmi moderním stavebním materiálem. Hodí se na výstavbu interiérů, kde splňuje i náročná kritéria na tepelnou a zvukovou izolaci. Navíc jeho použití je rychlé, trvanlivé a vzhledné. K tomu všemu jeho užití snižuje náklady na stavební práce i požadavky na čistotu provedení. Proto je tak výhodné ho využít všude tam, kde nejsou potřeba nosné zdi. Vždy oceníte jeho nízkou hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř v příčce i rychlou montáž a povrch, který je dokonale hladký.

Cenová nabídka na míru

Při každé zakázce přihlížíme k místním specifikům, tak abychom vždy odvedli ty nejkvalitnější sádrokartonářské práce. Každý prostor je totiž jiný a podle toho k němu přistupujeme. Jiné je množství potřebné práce, časová náročnost i možnosti provedení. Je jasné, že ložnice nebo obývací pokoj budou mít jiná specifika než podkroví nebo výrobní hala. Stejně tak i každý zákazník má jiné požadavky, kterým se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc, ať už jde o sádrokartonové příčky nebo třeba minerální podhledy.

Kontaktujte nás

Sádrokartonem snadno, čistě a rychle změníme vzhled vašeho bytu, kanceláře nebo obchodu. Tvary a rozměry sádrokartonových desek jsou rozmanité a tak vždy najdeme ty pravé právě pro vás.