Terénní úpravy zahrady

V rámci našich komplexních služeb poskytujeme také terénní úpravy zahrady. Samozřejmě každá stavba sebou přináší i takové neduhy, jakými jsou rozbitý terén po nájezdu techniky, vzniklé odkladní plochy mohou narušit předešlou vegetaci.

Se vším a mnohem víc si dokážeme snadno a rychle poradit. Pokud potřebujete upravit terén nejen kolem novostaveb, ale plánujete přestavbu současné zahrady, pozemku i ostatních zemních ploch, obraťte se na nás. Za svou práci si ručíme a předáváme jen hotová díla spokojeným zákazníkům.

Úpravy, které stojí za to

Ve svém oboru jsme profesionálové, kterým záleží na výsledku. Úpravy terénu jsou sice velkou výzvou, ale výsledky jsou brzy vidět. Terénní úpravy zahrad pak představují zásah do charakteru celého objektu i místa kolem. Společně napomůžeme vyrovnat terén, vytvořit skalku, vykopat bazén nebo jezírko.

Modelace zahrad sebou přináší nejedno úskalí. Společně projdeme všechny možnosti a vybereme to nejlepší pro vás. Pokud se pustíte do této terénní úpravy, pak to bývá kolikrát jen jednou za život. Pomůžeme vám.

Pro více informací nás kontaktujte

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat na přiložených kontaktech a rychle se domluvíme.