Zateplení domu

Mezi další služby, které nabízíme svým klientům v Brně a okolí, patří zateplení fasády. Vedle bezpečnostní a statické funkce, kterou plní obvodové stěny staveb, mají také další důležitý účel. Tím je ochrana prostoru, který obýváme, před proměnlivým venkovním klimatem a vytváření akustického komfortu. Právě odborná realizace systémového zateplení dokáže snížit tepelné ztráty skrze obvodovou stěnu. A to dokonce až o 50 %. Další nemalou výhodou je také zamezení pronikání hluku.

Naše firma si zakládá na použití kvalitních materiálů, a proto vám můžeme nabídnout následující dvě varianty zateplení fasády vašeho domu.

Zateplení fasády minerální vatou

Pokud nejste příznivci izolačních materiálů na bázi plastu, bude minerální vata tou správnou volbou pro vás. Jedná se o velmi kvalitní přírodní materiál, který je paropropustný, nehořlavý, stabilní a tuhý a má dobré akusticky izolační vlastnosti. Tato fasádní minerální vata na bázi čedičových vláken je špičkovým tepelně izolačním materiálem. Která má při správném použití dlouhou životnost. Na tento typ zateplení lze navíc nanášet další povrchové úpravy, jako jsou omítky nebo třeba obklady. Plocha fasády navíc není náchylná na přehřívání.

Zateplení fasády polystyrenem

Pěnový fasádní polystyren je nejčastěji používanou tepelnou izolací určenou pro zateplení domu. Nejběžněji se využívá polystyren v deskách o rozměrech 500 x 1000 mm. To umožňuje jednoduchým a rychlým způsobem zateplit obvodové stěny. Bílý fasádní pěnový polystyren má skvělé tepelněizolační vlastnosti, navíc je lehký, tvarově stabilní, nenasákavý, samozhášivý a do určité míry odolný proti stlačení. Hygienicky je naprosto nezávadný a dobře se s ním pracuje, jelikož se snadno řeže a tvaruje.

Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc a realizaci projektu dotáhnout vždy k vaší celkové spokojenosti. Rádi vám poradíme, který typ zateplení bude nejvhodnější právě pro váš dům. Vypracujeme vám nabídku na míru a pak se vrhneme na zateplení fasády vašeho domu, ať už je v Pohořelicích, Brně nebo okolí.