Výkop bazénu

V posledních letech je úprava zahrad na vzestupu. Lidé chtějí mít vlastní bazén, ve kterém se v létě mohou zchladit, výrazně však přibývá i zahradních jezírek, které slouží relaxaci a pohodě po náročném dni v práci. My jsme tu od toho, abychom vám sny o relaxačním místě splnili.

Výkop bazénu Brno, Pohořelice

Zabýváme se výkopovými pracemi především v okolí Brna a Pohořelic. Naše činnost nekončí jen u výkopových prací. Zajistíme také dorovnání dna výkopu i terénní úpravu okolí (jezírka, bazénu).

Bazény však nejsou pouhou dírou v zemi. Vše postupuje dle dokumentace. Velmi častým úkazem jsou bazény s rozdílnou hloubkou. Ohled se musí brát i na okolí výkopu a jeho regeneraci.

Bagrování zahradních jezírek

Fenomén, který bývá pomalu častějším úkazem, než stavba bazénu. Bagrování zahradních jezírek má trochu jiná specifika, nežli je tomu u bazénu. Jezírka bývají nepravidelných tvarů v různých hloubkách i velikostech.

Kontaktujte nás

Pro více informací nejen o výkopu bazénů a jezírek nás neváhejte kontaktovat. Brzy i vy můžete najít klid a pohodu na svém vysněném místě. Rádi vám s tímto snem pomůžeme.