Výstavba domu na klíč

Plánujete výstavbu rodinného domu, ale nevíte, kde a jak začít? Pomůžeme vám. Cest k vašemu vysněnému domku je mnoho. Počínaje svépomocí, stavbou na klíč konče. My vás provedeme právě tou druhou cestou.

Výstavba rodinných domů na klíč Brno/Pohořelice

Výstavbu rodinných domů na klíč provádíme v okolí Brna a Pohořelic. Každý může mít sen o svém vlastním rodinném domku. V těchto lokalitách plníme tyto sny právě my. Velkou výhodou stavby na klíč je, že se skutečně nemusíte o nic starat. Stačí nám ukázat pozemek, předat projekt a můžeme začít vše realizovat.

Stavíme zděné domy

Zděné domy mají svou tradici a my ji rozhodně nechceme nikterak měnit. Zděné domy mají smysl i pro nás. Důvěřujeme jen těm materiálům, které si osobně vyzkoušíme, a tudíž předáváme jen takové stavby, kterým skutečně věříme. Pod každou stavbou je znát náš rukopis, který značí kvalitu, preciznost i moderní technologie. I v této oblasti se neustále zdokonalujeme. Jdeme s dobou a stále se přiučujeme novým technikám, které poté aplikujeme v praxi.

Stavba na klíč = maximální servis

Vše začíná u výkopových a zemních prací. Máme vlastní techniku, takže nedochází k zbytečnému prodlužování termínů. Hrubá stavba, zednické práce, sádrokartonářské práce. Vše na sebe plynule navazuje, takže každým dnem můžete vidět výrazný posun. Za své zaměstnance skutečně ručíme, dbáme na to, aby vše proběhlo dle stavebních standardů.

Kontaktujte nás

Rodinné domy na klíč provádíme jak pro developerské projekty, tak i pro soukromé výstavby. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, vždy se snažíme zajistit všechny jeho potřeby a touhy na jeho rodinný dům.

Pojďte do toho s námi. Od projektu na papíře, po samotnou realizaci výstavby rodinného domu, skutečně moc kroků není. Zvolte si pro vás nejsnazší cestu k vlastnímu bydlení. Chtějte rodinný dům na klíč. Rádi tak splníme i váš sen. Těšíme se na vás.